scm insonorizzazione logo Systemy dla wygłuszenia
 
HOMEPAGE
PRZEDSIĘBIORSTWO
PRODUKTY
USŁUGI
NEWS
KONTAKTY

SCM Insonorizzazione S.r.l.

scm insonorizzazione azienda

Firma SCM INSONORIZZAZIONE działa w sektorze wyciszania przemysłowego od roku 1978 i oferuje projektowanie, konstruowanie i instalacje systemów wygłuszających hałas maszyn i hałaśliwych środowisk. Wieloletnie doświadczenie zdobyte jako konstruktor umożliwia firmie SCM na stawienie czoła problemowi hałasu w sposób globalny, we wszystkich sektorach.

Działania mające na celu zredukowanie poziomu hałasu w otoczeniu przemysłowym powinny być wykonywane po uprzednim przeprowadzeniu dokładnej analizy i opracowaniu szczegółowego projektu. Wspomniane działania mają prowadzić do osiągnięcia właściwej relacji pomiędzy kosztem a otrzymanym wynikiem i zagwarantowania osiągnięcia celów założonych w obowiązujących przepisach prawa. W działach produkcyjnych należy pamiętać również o ochronie, na ile to możliwe, i poprawie wymogów samej produkcji.

Usługi doradztwa technicznego, które firma SCM oferuje przed, w trakcie i po instalacji każdej swojej realizacji, wspólnie z realną współpracą z Klientem, stanowią najlepszą gwarancję otrzymania optymalnego wyniku końcowego. Technicy firmy SCM, odpowiedzialni za usługi projektowe aktualizują stale swoją wiedzę na temat obowiązujących przepisów i norm i dzięki temu służą pomocą już na etapie opracowywania kosztorysu prac wyciszeniowych, planując na etapie projektowania wstępnego wszystko to, co niezbędne do spełnienia wymagań klienta.  

SCM • P.I. 03262930047 • Company infoPrivacy Policy • Powered by allisio design • Web Credits by Terasis Srl